Belgische Herder Club Nederland - Logo

Uitslagen BHCN KCM 2021

Uitslagen BHCN KCM 2021

Tervuerense reuen – teven

               Keurmeester:     Mark Wibier

               Groenendaeler reuen – teven
               Laekense reuen – teven
               Mechelse reuen – teven

Keurmeester:     Laura Vassallo

Groenendaeler reuen

Keurmeester:  Mevr. L Vassallo

Cat.nr

Jongste puppy klasse

1

P

Fortune Jacks Ebbe, NHSB 3227859, Geb: 17/03/2021, V: Luca de  Bruine Buck, M: Grainne Mhaol oF Karo"s Triangle, F: F.R Geerts, Eig: Henriette Oomsen

2

P

In It For Love Of The First Triangle
NHSB 3226308, Geb: 21/02/2021, V: Kvina's Poet With A Magical Touch, M: Kenzi Of The First Triangle, F: Debby Pigge, Eig: Peter van Wifferen

 

Jeugd klasse

3

1 Ex

Puma De Bruine Buck
NHSB 3196622, Geb: 18/05/2020, V: Onyx Du Crepuscule Des Loups, M: Gossip De Bruine Buck, F: A.M.P.M Roozen, Eig: A.M van Doorn

4

2 Ex

Lyron Astra Meum
NHSB 3215635, Geb: 19/05/2020, V: Mucius Gold Power, M: Born This Way Astra Meum, F: Matija Metved, Eig: Jeanette van den Broek, Mede Eig: MJP Verwegen-van den Broek

 

Tussen klasse

5

abs

Niavana Prince of Thieves
AW04166301, Geb: 05/10/2019, V: Jeu de Vie de la Terre Sauvage at Niavana, M: One Moment in Time AV Vikholmen at Niavana, F: Jacky Mcandie, Eig: Annie LAPIERRE

6

1 Ex

Nice and Easy of the First Triangle
NHSB 3175610, Geb: 21/10/2019, V: Revloch InCahoots with the Bruine Buck, M: Kenzi of the First Triangle, F: Debby Pigge-Pluimers, Eig: D. Pennings

Open klasse

7

VG

Franjo von Canis Lupus Pallipes
VDH 18/071 01246, Geb: 08/07/2018, V: Eternity's Kwando, M: Jazz di Terra Meiga, F: Antje Heim, Eig: Rosa Kaden & Jörg Hummel

8

2 Ex,

SE

utlaw de Bruine Buck
NHSB 3155939, Geb: 18/04/2019, V: Xanova Ebony from Ivory, M: Toscane de Bruine Buck, F: Tom en Renee Roozen, Eig: Anita Neervoort, Mede Eig: Johan Neervoort/Tom Roozen

9

3 Ex

Xanova Ebony from Ivory
NHSB 3139971, Geb: 12/10/2017, V: Aust Ch Beljekali Hendrix, M: Fr Ch Iana van de Hoge Laer, F: b robinson, Eig: G.A. Vlot-Hoogendoorn, Mede Eig: Joanna Dadej

10

Ex

Tjanga van Labayo
NHSB 3140152, Geb: 13/11/2018, V: Luca de Bruine Buck, M: Revloch Funny Girl, F: B. Steltenpool, Eig: Angela van de Ven

11

VG

Thopy de LArc de Triomphe
NHSB 3160919, Geb: 02/06/2019, V: Black Destiny Cai, M: Shadow of the Sky Pearline, F: C. Liebregts, Eig: Astrid Roelofs, Mede Eig: M. Crezee

12

1 Ex

Revloch Ozzy Osbourne
A40943, Geb: 05/12/2017, V: Eternity's Kwando, M: Revloch Hocus Pocus, F: Mr Paul & Mrs Jean & Miss Kelly Lawless, Eig: Patrick De Houwer

13

VG

Churchill Pride of the North
NHSB 3157436, Geb: 05/05/2019, V: Luca de Bruine Buck, M: Casyka's Dawn, F: D. Smit, Eig: Margot Findhammer

 

Tussen klasse

5

abs

Niavana Prince of Thieves
AW04166301, Geb: 05/10/2019, V: Jeu de Vie de la Terre Sauvage at Niavana, M: One Moment in Time AV Vikholmen at Niavana, F: Jacky Mcandie, Eig: Annie LAPIERRE

6

1 Ex

Nice and Easy of the First Triangle
NHSB 3175610, Geb: 21/10/2019, V: Revloch InCahoots with the Bruine Buck, M: Kenzi of the First Triangle, F: Debby Pigge-Pluimers, Eig: D. Pennings

Open klasse

7

VG

Franjo von Canis Lupus Pallipes
VDH 18/071 01246, Geb: 08/07/2018, V: Eternity's Kwando, M: Jazz di Terra Meiga, F: Antje Heim, Eig: Rosa Kaden & Jörg Hummel

8

2 Ex,

SE

utlaw de Bruine Buck
NHSB 3155939, Geb: 18/04/2019, V: Xanova Ebony from Ivory, M: Toscane de Bruine Buck, F: Tom en Renee Roozen, Eig: Anita Neervoort, Mede Eig: Johan Neervoort/Tom Roozen

9

3 Ex

Xanova Ebony from Ivory
NHSB 3139971, Geb: 12/10/2017, V: Aust Ch Beljekali Hendrix, M: Fr Ch Iana van de Hoge Laer, F: b robinson, Eig: G.A. Vlot-Hoogendoorn, Mede Eig: Joanna Dadej

10

Ex

Tjanga van Labayo
NHSB 3140152, Geb: 13/11/2018, V: Luca de Bruine Buck, M: Revloch Funny Girl, F: B. Steltenpool, Eig: Angela van de Ven

11

VG

Thopy de LArc de Triomphe
NHSB 3160919, Geb: 02/06/2019, V: Black Destiny Cai, M: Shadow of the Sky Pearline, F: C. Liebregts, Eig: Astrid Roelofs, Mede Eig: M. Crezee

12

1 Ex

Revloch Ozzy Osbourne
A40943, Geb: 05/12/2017, V: Eternity's Kwando, M: Revloch Hocus Pocus, F: Mr Paul & Mrs Jean & Miss Kelly Lawless, Eig: Patrick De Houwer

13

VG

Churchill Pride of the North
NHSB 3157436, Geb: 05/05/2019, V: Luca de Bruine Buck, M: Casyka's Dawn, F: D. Smit, Eig: Margot Findhammer

14

4 Exc

Pastis-G Dei Baci Rubati
ROI19/90501, Geb: 08/03/2019, V: Atos von Calruna, M: Intriguing Little Princes-G Dei Baci Rubati, F: Trotti Rosa, Eig: Pálfalvina Vig Annamária

Gebruikshonden klasse

15

1 Exc, beste gebruikshond, SW, SE

CIE CIB Black Destiny Cai IHT3 TS, IGP3
CMKU/BOG/8932/-16/16/19, Geb: 15/06/2016, V: s.r. Int.Ch. Rokkitassun CARPE DIEM, A3, M: Ch. Thunderwolf's DIAMONDS ARE FOREVER, F: Marta Tybura, Eig: Jitka Fenclová

16

G

Casfan Merlin
NHSB 2823500, Geb: 10/10/2010, V: Criquielion de la Ferme Farouche, M: Jatoba Black Regina Of Vanessa, F: Karin Larsen, Eig: berd Viel

Kampioens klasse

17

1 Exc, RCAC

17        Eternity's Kwando
SE53170/2014, Geb: 01/10/2014, V: Eternity's Vici, M: Eternity's Yrah, F: Eternity's Karin and Jesper Andersson, Eig: Patrick De Houwer

18

2Exc

CH Byron de Bruine Buck
NHSB 2995379, Geb: 17/02/2015, V: Jeu de Vie de la Terre Sauvage at Niavana, M: Toscane de Bruine Buck, F: Tom Roozen, Eig: Jos & Erna Strik

Veteranen klasse

19

1 Exc, CAC, beste veteraan, BOB, BIS

Topaz de Bruine Buck
NHSB 2904320, Geb: 10/11/2012, V: Apache de la douce plaine, M: Vega de Bruine Buck, F: Tom en Renee Roozen, Eig: Anita Neervoort, Mede Eig: Johan Neervoort/Tom Roozen

20

disq

Brijan
NHSB 2845951, Geb: 02/07/2011, V: Criquielion de la Ferme Farouche, M: Dahra V. 'T. Buisengat, F: A. Bruining, Eig: berd Viel

Groenendaeler teven-

Keurmeester:  Mevr. L Vassallo

Jongste puppy klasse

21

1 VP, beste jonge pup

Fortune Jack's Elysha
NHSB 3227867, Geb: 17/03/2021, V: Luca de Bruine Buck, M: Grainne Mhaol of Karo's Triangle, F: Fiona Geerts, Eig: Fiona Geerts

Puppy klasse

22

1 VP, beste pup, BIS pup

Belize of Black Magic Dream
NHSB 3211950, Geb: 18/10/2020, V: Csalafinta Csahos Wyatt Earp, M: Gala de  Bruine Buck F: S.C. Bosch (kennel of Black Magic Dream), Eig: Jacqueline van de Laar

23

2 VP

Toulouse Queen of the Lowlands
NHSB 3216282, Geb: 19/11/2020, V: Black Destiny Cai, M: Quattro Koningsterp, F: J. van Strien, Eig: Maartje Wilhelm

24

abs

Be Silly of Black Magic Dream
NHSB 3211949, Geb: 18/10/2020, V: Csalafinta Csahos Wyatt Earp, M: Gala de Bruine Buck, F: Sylvia Bosch, Eig: Ineke Wunnink

Jeugd klasse

25

1 Exc

RCAC, beste jeugdhond

Quinty Paris des Iles Borromees
NHSB 3205433, Geb: 30/04/2020, V: Ch. Malik di Torre D'Arese, M: Monoi du Crepuscule des Loups, F: Alberto Cassano, Eig: H.L. Versnel, Mede Eig: Siona Cohrs

26

2 Exc

Showtime de Bruine Buck
NHSB 3207549, Geb: 08/09/2020, V: Onyx de Crepuscule des Loups, M: Toscane de Bruine Buck, F: Tom und Renée Roozen, Eig: Dietmar Hoffmann

27

abs

SYLVI DE L' ARC DE TRIOMPHE
NHSB  3188250, Geb: 06/03/2020, V: FARKLES BLACK MORION, M: SHADOW OF THE SKY ROXY, F: C. LIEBREGTS, Eig: C.  Liebregts

28

3 Exc

Black Obsidian Jade
MET. GR.423/2020, Geb: 05/02/2020, V: Csalafinta Csahos Wyatt Earp, M: Eternity's Nike, F: Ildikó Koczkáné Szabó, Eig: Ildiko Koczkáné Szabó

Tussen klasse

29

1 Exc

My Kind of girl of The First Triangle
NHSB 3175617, Geb: 21/10/2019, V: Revloch Incahoots with de Bruine Buck, M: Kenzi of the first triangle, F: D. Pigge, Eig: Sandra Kurcsics

Open klasse

30

Exc

Tirza van Labayo
NHSB 3140158, Geb: 13/11/2018, V: Luca de Bruine Buck, M: Revloch Funny Girl, F: Cor en Bernadien Steltenpool, Eig: Hugo Kort

31

1 Exc

Norah Jones du Bois du Tôt
LOF 1 B.BEL 284602/0, Geb: 27/03/2017, V: Eternity's Kwando, M: Initialen BB du Bois du Tôt, F: Joel & Sophie Jouannet, Eig: Chantale Maljers

32

2 Exc

Oprah
NHSB 3155941, Geb: 18/04/2019, V: Xanova Ebony from Ivory, M: Ch. Re Toscane de Bruine Buck, F: T. + R. Roozen, Eig: G.J. Hendriks

33

Exc

Vitesse de l'Ambassadeur des Belges
NHSB 3110849, Geb: 02/05/2017, V: Munchanga’s Hurricane, M: Nuage de la Terre Sauvage, F: Renata Csatone Fehervari, Eig: Vera Sips

34

4 Exc

Noah van de Schagerwaard
NHSB 3103849, Geb: 19/05/2017, V: Eternity's Kwando, M: Honney Créole van Lana's Hof, F: S.J. van Hanegem, Eig: D.F. & B. Smit

35

3 Exc

Dizzle's Choice Kisses of Fire
NHSB 3161106, Geb: 04/06/2019, V: ch.sr. Eiko Balpoa, M: ned.kamp. No Regrets de la Maison du Bois, F: Ilse Kuiper, Eig: Ilse Kuiper, Mede Eig: Ton Borghans

Gebruikshonden klasse

abs

Int. Ch., VDH-Ch, CZ-Ch. Nonix Black z Kovarny
CMKU/BOG/7209/14, Geb: 17/05/2014, V: Deep space nine di Zinxavi, IPO3, M: P.E. Int.Ch. Igneous Innah z Kovárny,, F: Hana PisarĨíková, Eig: Sabine Gruner, Mede Eig: Hana PisarĨíková

Kampioens klasse

37

2 Exc

Kamp. Gossip de Bruine Buck
NHSB 3049798, Geb: 29/06/2016, V: Chic de la Terre Sauvage, M: Kamp. Re Toscane de Bruine Buck, F: R. + T. Roozen, Eig: E.C. van Kempen

38

1Exc, CAC, BOS

Gala de Bruine Buck
NHSB 3049799, Geb: 29/06/2016, V: Chic de la Terra Sauvage, M: Toscane de Bruine Buck, F: A.M.C. Roozen-Smetsers, Eig: Sylvia Bosch

Veteranen klasse

39

1 Exc

Revloch X-factor
Y37802, Geb: 08/11/2008, V: Ch Diego du Pre Du Vieux Pont at Revloch, M: Ch Xanova Masque Noir avec Revloch, F: Paul & Jean Lawless, Eig: jean & paul lawles, Mede Eig: g.a.vlot-hoogendoorn

Fokkers klasse

40

1 Exc, SE

Saiko de Sincfal
LOSH 1298659, Geb: 07/10/2019, V: Sr Ww 2015 Int Ch Cuernos del Diablo Clever Canin, M: Norah Jones du Bois du Tôt, F: Chantale Maljers, Eig: Chantale Maljers

41

2 VG

Thessa De Larc de triomphe
NHSB 3160921, Geb: 02/06/2019, V: Black Destiny Cai, M: Shadow of the Sky Pearline, F: C. Liebregts, Eig: C. 
Liebregts

Laekense Herder reuen

Jongste pup

42

1 VP, beste jonge pup

Uther Pendragon d'Eroudur
LOSH 1325100, Geb: 03/02/2021, V: Shepherds Dogmate Perfect, M: sr Ch Question de Feeling d'Eroudur, F: Christine Bouchat, Eig: Christine Bouchat

Open Klasse

43

1 Exc, CAC

sr Red Bull d'Eroudur
LOSH 1273991, Geb: 10/05/2018, V: RE Ch Inzo d'Eroudur, M: Oochigeas Indian Princess d'Eroudur, F: Christine Bouchat, Eig: Giuseppe Taormina

 

Laekense Herder teven

Kampioens Klasse

44

1 Exc

Ch. Question de Feeling
LOSH 1252175, Geb: 18/04/2017, V: Ch Inzo D’Eroudur, M: Ch Iowa, F: Christine Bouchat, Eig: Sarlet marc

Veteranen Klasse

45

1 Exc, CAC, BOB, beste veteraan

Nl, De, FR Inter. Kamp. sr SIoux v. Moned
NHSB 2846253, Geb: 27/05/2011, V: Huppe du Hameau Saint Blaise, M: Australaeken Ally, F: K. Stammis & M. Blankevoort, Eig: Monique Blankevoort

Fokkers Klasse

46

1 Exc

Tant Que Faire Se Peut d'Eroudur
LOSH 1308600, Geb: 10/03/2020, V: sr Red Bull d'Eroudur, M: Lakkebo's Be Single, F: Christine Bouchat, Eig: Christine Bouchat

Mechelse Herder reuen

Puppy Klasse

47

1 VP, beste pup

Trever Sweet Vulcan
LOSH 01322954, Geb: 22/12/2020, V: Ch. Alcosetha's Kamaz, M: Quitane Sweet Vulcan, F: Tahon-Figoureux Nora, Eig: Bogaerts Greet

Jeugd Klasse

48

1 VG

Chevy Will be there for you
NHSB 3211392, Geb: 16/10/2020, V: Alcosetha's Kamaz, M: Baila Will be there for you, F: C jansen-noordijk, Eig: M. Papenburg

Open Klasse

49

1 VG,

Alcosetha’s Nebraska Man
NHSB 3132780, Geb: 24/08/2018, V: Best Malevil Bohemia, M: Alcosetha’s Kelsey Sienna, F: J.W. Van Diest-Adams, Eig: Roland Kuijpers

 

Mechelse Herder teven

Jeugd Klasse

50

2 VG

Chesna Will be there for you
NHSB 3211397, Geb: 16/10/2020, V: Alcosetha's Kamaz, M: Baila Will be there for you, F: C jansen-noordijk, Eig: Claudia jansen-noordijk

51

1 Exc. RCAC

The Perfect Topaz Sweet Vulcan
LOSH 1305752, Geb: 28/02/2020, V: Parfait Sweet Vulcan, M: Némésis du Hameau St Blaise, F: Tahon-Figoureux Nora, Eig: Figoureux Nora

Tussen Klasse

52

1 VG

Sunny Sibelle Sweet Vulcan
LOSH 1296163, Geb: 20/08/2019, V: Parfait Sweet Vulcan, M: Némésis du Hameau St Blaise, F: Tahon-Figoureux Nora, Eig: Figoureux Nora

Open Klasse

53

1 Exc, SE

Alcosetha"s Leanora
NHSB 3092533, Geb: 30/07/2017, V: Noble Sweet Vulcan, M: Khemyro"s Angel Wings, F: J.W. van Diest Adams, Eig: Els Groothuizen

Veteranen Klasse

54

1 Exc, CAC, betse veteraan BOB

Khayo Sweet Vulcan
LOSH 1095870, Geb: 18/04/2011, V: Ch. Hadès du Hameau St Blaise, M: Goya Sweet Vulcan, F: Tahon-Figoureux Nora, Eig: Figoureux Nora

Tervuerense Herder

Keurmeester:           Dhr. M. Wibier

Reuen

Jeugd klasse

55

4 Exc

Epke van 't Hovenzate
NHSB 3204902, Geb: 09/08/2020, V: Manou van de Pillendyk, M: Noa Fayfrom Faya's home, F: G.M.Kuiters-Bergsma, Eig: T. Berends, Mede Eig: Jeltsje Berends

56

3 Exc

Hautesse every day i have the blues
NHSB 3192595, Geb: 01/04/2020, V: Taco van Nikaron, M: Hautesse catch me if you can, F: L.M. Peeters, Eig: AMW Groenen

57

VG

cco van 't Hovenzate
NHSB 3204904, Geb: 09/08/2020, V: Manou van de Pillendyk, M: Noa Fay from Faya's Home, F: GM Kuiters-Bergsma, Eig: H. Dekker

58

VG

Casyka's  Pelle
NHSB3190898, Geb: 16/03/2020, V: Toendra van Moned, M: Casyka's Awesin, F: Edwin Stammis, Eig: Marcel van der Linden

59

1 Exc

Yuke Umbra di Scottatura
NHSB 3195996, Geb: 15/05/2020, V: Gitan des Gardiens de Cocagne, M: Umbra Noa di Scottatura, F: W.M. van Deijl, Eig: Fenneke van den Heuvel

60

2 Exc

Corsini Louis
AX04784407, Geb: 07/09/2020, V: Grimmendans Nayko, M: Corsini Escada, F: Corsini Mrs A. Mclaren & Mr J L. Vandenbemden, Eig: Patrick De Houwer, Mede Eig: Jean Louis Vandenbemden

Tussen klasse

61

1 Exc

Nadir Bergerac de Hu
MET.TERV.248/20, Geb: 11/10/2019, V: Mister T de la Belgerie, M: Keke Bergerac de Hu, F: Halász Ildikó, Eig: Halász Ildikó

Open klasse

62

3 Exc

Carst van't Hovenzate
NHSB 3143035, Geb: 27/11/2018, V: Falco Tjinta From Faya's Home, M: Gwen de la Jetée, F: G.M. Kuiters-Bergsma, Eig: G.M.  Kuiters-Bergsma, Mede Eig: G.F.J. Kuiters

63

1 Exc, RCAC, SE

Whoppa Rani V.’T Groenveld
NHSB 3077270, Geb: 23/03/2017, V: Grimmendans Kuna, M: Rani Esprit V.’T Groenveld, F: R.J.M.A. Bevers, Eig: Liekens Gert

64

4 Exc

Djonno V.’T Hovenzate
NHSB 3159814, Geb: 09/05/2019, V: Glimbi’S Hero V.Raindrops, M: Noa Fay from Faya’S Home, F: G.M. Kuiters-Bergsma, Eig: Liekens Gert

65

2 Exc

Whisky Noa di Scottatura
NHSB 3151009, Geb: 03/03/2019, V: Corsini Nebraska, M: Noa Its Me di Scottatura, F: Willemine van Deijl, Eig: Kees de Jongh

66

Exc

Goofy
NHSB 3146220, Geb: 11/01/2019, V: Revloch Incahoots With De Bruine Buck, M: Quattro Koningsterp, F: J van Strien, Eig: J van Strien

67

VG

Djim V Haika's Huus
NHSB 3144577, Geb: 02/01/2019, V: Vigilia Sacre Lennox, M: Britt V Haika's Huus, F: CJH Piest van Wijngaarden, Eig: J Nota,

Kampioens klasse

68

1 VG

Tarras J’adore di Scottatura
NHSB 3070712, Geb: 30/01/2017, V: Grimmendans Nayko, M: J’adore di Scottatura, F: W.M. van Deijl, Eig: Fenny Tolhuis, Mede Eig: Roelof Smeets

69

abs

Nash des Fauves du Marais
LOSH 1138689, Geb: 03/02/2014, V: Hyzareg de la Chenestre, M: Khéops of the Smart Spirit, F: Pacary Corinne, Eig: Pacary Corinne

Veteranen klasse

70

1 Exc

Blue Dodge Nitro van Moned
NHSB 2696069, Geb: 16/03/2008, V: Juvell Orna van Moned, M: Nova Mojo van Moned, F: Moned, Eig: LM Peeters

71

2 VG

Casyka's Genderow
NHSB 2702384, Geb: 19/04/2008, V: Corsini Jean Marc, M: Exx van de Hoge Laer, F: Edwin Stammis, Eig: Marcel van der Linden, Mede Eig: M.van der Linden

72

abs

Van de Pillendyk Manou
LOSH 1125210, Geb: 17/03/2013, V: Van de Pillendyk Krypton, M: Van de Pillendyk Diva, F: Anita de Maayer, Eig: Darius Oosterbos, Mede Eig: Anita de Maayer

Fokkers klasse

73

G

Hautesse dream looks of Hagar
NHSB 3118175, Geb: 13/04/2018, V: Van de pillendijk Hagar, M: Hautesse all you can dream of, F: LM Peeters, Eig: LM Peeters

74

1 Exc, CAC, BOB

Still Loving Chewbacca des Fauves du Marais
LOSH 1284079, Geb: 09/01/2019, V: Gringo des Loups de la Tiarde, M: Needyou des Fauves du Marais, F: Pacary Corinne, Eig: Pacary Corinne

Tervuerense Herder  teven

Keurmeester:           Dhr. M. Wibier

Jongste pup

75

2 VP

75        Eternity's Amora
SE26943/2021, Geb: 05/03/2021, V: Eternity's Vali, M: Eternity's Oscah, F: Eternity's Karin and Jesper Andersson, Eig: Patrick De Houwer

76

1 VP, beste jonge pup

Edit v. Moned
NHSB 3223070, Geb: 21/01/2021, V: Grimmendans Nayko, M: In Bloom v. Moned, F: M. Blankevoort, Eig: Monique Blankevoort

Puppy klasse

77

1 VP, beste pup, BIS jonge pup

Heaven Gabriella Of Ginno's Home
NHSB 3216651, Geb: 30/11/2020, V: Ch. Wizard Razou de Conte de Fee, M: Glimbi's Gabriella v. Ginger, F: H.L. Versnel, Eig: H.L. Versnel, Mede Eig: Petra Bos

78

2 VP

Out of Touch of Dark Brightness
NHSB 3216968, Geb: 21/11/2020, V: Jacke de Korosti, M: Twisted Logic of Dark Brightness, F: Angèl Gelauf, Eig: Angèl Gelauf

Jeugd klasse

79

VG

Eazy Tara v.t. Hovenzate
NHSB 3204905, Geb: 09/08/2020, V: Manou v.d.Pillendijk, M: Noa Fay From Faya’s Home, F: Mevr.G.M.Kuiters-Bergsma, Eig: Claudette Piëst van Wijngaarden

80

4 Exc

Emmelie V. 'T Hovenzate
NHSB 3204907, Geb: 09/08/2020, V: Manou van de Pillendyk, M: Noa Fay From Faya's Home, F: G.M. Kuiters - Bergsma, Eig: Hendria Koopmans

81

G

Rasha du Belgischter Aux Ludvai
MET.TERV.457/21, Geb: 15/10/2020, V: Queen Mercoury Garry, M: Hermione du Belgischter Aux Ludvai, F: Veronika Vladár-Ludvai, Eig: G.M.  Kuiters-Bergsma

82

 1 Exc, beste jeugdhond

Zaquinta Noa di Scottatura
NHSB 3210323, Geb: 05/10/2020, V: REBEL-J'ADORE DI SCOTTATURA, M: NOA ITS ME DI SCOTTATURA, F: Willemien van Deijl, Eig: Dick Molenaar

83

G

Hautesse Evil Moonlight Witch
NHSB 3192599, Geb: 01/04/2020, V: Taco van nikaron, M: Hautesse catch me if you can, F: LM Peeters, Eig: LM Peeters

84

2 Exc

Casyka's Philou
NHSB 3190903, Geb: 16/03/2020, V: Toendra van Moned, M: Casyka's Awesin, F: E. Stammis, Eig: Jane van Es, Mede Eig: W.J. van der Plast

85

3 Exc

Zora Noa di Scottatura
NHSB 3210322, Geb: 05/10/2020, V: Rebel J' Adore di Scottatura, M: Noa Its me di Scottatura, F: di Scottatura, Eig: H de Leeuw

Tussen klasse

86

2 VG

Namiëlo’s Selenium
NHSB 3172235, Geb: 21/09/2019, V: Ch.Lex thr Red Dragon, M: Namiëlo’s Oifa, F: P.Olieman, Eig: P.Olieman, Mede Eig: N.Meulenbelt

87

1 VG

Eternity's Wounderful
SE60567/2019, Geb: 17/11/2019, V: Grimmendans Nayko, M: Eternity's Diwa, F: Eternity's Karin and Jesper Andersson, Eig: Patrick De Houwer

Open klasse

88

1 Exc, CAC

Nayara v. 't Guitpad
NHSB 3159461, Geb: 18/05/2019, V: Toendra v. Moned, M: Lamira v. 't Guitpad, F: W. Grosman, Eig: F. van Ligten

89

VG

UDINE SARJA FROM FAYA’S HOME
NHSB 3163024, Geb: 14/06/2019, V: KAMP CHEVY TJINTA FROM FAYA’S HOME, M: SARJA DJAÏPUR V.T GROENVELD, F: F.DE REUVER, Eig: Caroline Kersten

90

VG

Hautesse catch me if you can
NHSB 3041679, Geb: 26/04/2016, V: Montego blue vm egelschutz, M: Hautesse all you can dream of, F: LM Peeters, Eig: LM Peeters

91

2 Exc, RCAC

CORSINI PRIMAVERA
AW03582303, Geb: 17/07/2019, V: CASYKA'S AECIO, M: CORSINI ESCADA, F: Mrs Amanda Mac Laren/ M. Jean-Louis Vandenbemden, Eig: BOISSE BRIGITTE

92

3 Exc

Nuance Grise Des Petites Merveilles D 'Aloa
LOF283030, Geb: 19/01/2017, V: HIGH CLEARING'S KYRAM, M: DIXIE DU MOULIN DE COURDELAS, F: Mme CHAPALAIN Céline, Eig: BOISSE BRIGITTE

93

Exc

Grimmendans Shine
LOSH1286362, Geb: 12/03/2019, V: Grimmendans Guttci, M:  Grimmendans Kachet, F: Aertgeerts Firmin, Eig: Jean-Raphaël Morin

94

4 Exc

Casyka's Velvet
NHSB 2960839, Geb: 01/04/2014, V: Casyka's No Guts no Glory, M: Casyka's Gypsy Ho, F: E A Stammis, Eig: E. A. Stammis

Gebruikshonden klasse

95

G

Alpha Deabei
CMKU/BOT/10089/18, Geb: 28/02/2018, V: Ch.Tr. CHARON Deabei, IPO3, M: FINKA Deabei, IPO3, F: Beata Štýbrová, Eig: Jitka Fenclová

96

1 VG

Nickel de la Ckaliksou
LOSH 1152170, Geb: 10/10/2014, V: Prot Deabei, M: Iksou de la Belgerie, F: Cloës Christiane, Eig: Christiane Cloes

Veteranen klasse

97

4 VG

Eldiva razou van "t groenveld
NHSB 2799532, Geb: 14/06/2010, V: Luavjans Big sand Kahuna, M: Razou noelle van t groenveld, F: bevers, Eig: LM Peeters

98

1 Exc, beste veteraan

Khéops of the Smart Spirit
LOSH 1106667, Geb: 04/12/2011, V: Iago of the Smart Spirit, M: Glendy des Gardes de la Tour, F: Glibert-Moreau Laurent-Sandy, Eig: Pacary Corinne

99

2 Exc

Fidelis Quintas du Bois du Töt
IMP.FRANCE 2809107, Geb: 22/04/2010, V: Corsini Valentino, M: Rivka du Bois du Töt, F: S & J Jouannet, Eig: Ilse Kuiper, Mede Eig: Ton Borghans

100

3 Exc

In Bloom v. Moned
NHSB 2917628, Geb: 20/03/2013, V: Winjammer Life With a Twist, M: Venus v. Moned, F: M. Blankevoort, Eig: Monique Blankevoort

Fokkers klasse

101

3 VG

The Seventh de la Ckaliksou
LOSH 1304037, Geb: 22/01/2020, V: Jorn des Légendes Lorraines, M: Nickel de la Ckaliksou, F: Cloës Christiane, Eig: Christiane Cloes

102

G

Twisted Logic of Dark Brightness
NHSB 3039772, Geb: 30/03/2016, V: Just in Blue de la Belgerie, M: Unique Tease of Dark Brightness, F: ei, Eig: Angèl Gelauf

103

1 Exc

Needyou des Fauves du Marais
LOSH 1138694, Geb: 03/03/2014, V: Hyzareg de la Chenestre, M: Khéops of the Smart Spirit, F: Pacary Corinne, Eig: Pacary Corinne

104

2 Exc

Casyka's Ginger
NHSB 3098887, Geb: 02/10/2017, V: Ixus de Hoge laer, M: Highway to Hell du Bois du Tot, F: EA Stammis, Eig: E. A. Stammis